Вишивка на Закарпатті – один з найбільш улюблених і поширених різновидів народної творчості. У виробах закарпатських вишивальниць нас захоплює піднесений світ краси і фантазії, поетичного осмислення життя, світ натхненних образів,коріння яких сягає міфології,звичаїв і уявлень наших предків.
На зламі ХІХ – ХХ століть стають хрестик, квіткові узори червоного та чорного кольорів, які поступово витісняють характерні місцеві засоби шитва і вишукані сполучення кольорів.
Не винятком є і творчість Ольги Василівни Копинець. Мисткиня народилась 12 березня 1965р. у мальовничому селі Імстичево.
Вишивку і ткацтво вона полюбила ще з дитинства. Довгими зимовими вечорами разом з матір’ю ткали полотно доріжки, рушники. Вишивали сорочки, серветки, рушники, подушки такі необхідні для оздоблення житла та приданого для молодої. У вільний від сільської роботи час натомлені руки тягнулися до прекрасного. Через деякий час хата перетворилась на музей,назріла необхідність показати цей скарб широкому загалу.
З 2000 року приймає участь у районних та обласних виставках народного декоративно – прикладного мистецтва. Своєю невтомною творчою працею заслужила любов та повагу серед жителів рідного села та митців району.
Роботи майстрині на майстер класі.
Проєкт реалізується ГО Простір молоді за сприяння Українського культурного фонду.